S paní paní Jarmilou Kadlecovou Vlčkovou byla vždy vynikající spolupráce. Milá, přívětivá paní, která dokáže vyřešit každý problém s úsměvem. A že se jich u prodeje naší nemovitosti sešlo. Troufám si říci, že velmi spokojeni byli kromě nás prodávajících i kupující. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho pracovních i životních úspěchů.
Jsem spokojena s kvalitou služeb. Paní Kadlecová byla vstřícná, ochotná, vše vysvětlila, spolupráce proběhla bez problémů.
Na paní Vlčkové si nejvíce cením spolehlivosti, důvěryhodnosti a serióznosti zároveň se vstřícným přístupem k mým vlastním požadavkům.
Paní Vlčková se projevila jako iniciativní, nápaditá makléřka. Proti mrtvolám, se kterými jsme se setkali v předchozím čase v jiných realitních kancelářích, to byla úleva. Také záležitost, která se díky způsobu práce makléřů z jiných realitek neposouvala skoro dva roky k cíli, byla díky pí. Vlčkové ukončena během několika měsíců.
Paní Vlčková úžasná pani makléřka ochotná milá snaží se vyhovět časově zájemci.Pro mě osobně sluníčko.Spolupracovali jsme s několika realitkami ale REMAX a hlavně pani Vlčková super

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů